Powiat Goleniowski zwycięzcą trzeciego pojedynku Bitwy Powiatów! - 07.08.2017 r.

 -

Powiat goleniowski zwycięzcą trzeciego pojedynku Bitwy Powiatów! Kibice tego powiatu pokonali fanów z powiatu kamieńskiego (467 - 284)!

Nagrodą za wygraną bitwę są bilety za złotówkę na mecz z Lechią Gdańsk (poniedziałek, 14 sierpnia, g. 18). Mieszkańcy powiatu goleniowskiego mogą nabywać je od wtorku (8 sierpnia).

Zachęcamy do korzystania z promocji. To bowiem nie koniec rywalizacji. Finałem akcji będzie podsumowanie frekwencji na meczu i nagrodzenie powiatu, który wypadł najlepiej. Zwycięzcy pierwszego pojedynku – mieszkańcy powiatu gryfińskiego – wykupili 521 promocyjnych wejściówek. Z kolei mieszkańcy powiatu pyrzyckiego, zwycięzcy drugiej z bitew, pojawili się na meczu z Jagiellonią sile 363 kibiców. Czy powiat goleniowski będzie lepszy?

ZASADY ZAKUPU:

Sprzedaż biletów za 1 zł prowadzona jest w:
- Oficjalnych punktach klubowych: fanshop na stadionie, CHR Galaxy i Outlet Park,
a także we wszystkich punktach zewnętrznych:
- pełna lista – TUTAJ.
- w dniu meczu (30 lipca) także w kasach biletowych za budynkiem klubowym przy ul. Karłowicza 28

Do zakupu biletu uprawnia i wymagany jest dokument, który potwierdza zameldowanie lub wydanie go w mieście danego powiatu (dowód, legitymacja szkolna lub studencka, prawo jazdy). Zakupu biletu za 1 zł można dokonać tylko osobiście z dokumentem. Konieczne jest także posiadanie karty kibica.

Sektory od 19 do 23 oraz VIP SILVER są wyłączone z promocji.

Informacja oraz zdjęcia z www.pogonszczecin.pl