Rok szkolny 2017/2018 - zakończony! - 29.06.2018 r.

 -

  W dniu 22 czerwca br. Starosta Goleniowski Tomasz Kulinicz miał zaszczyt uczestniczyć w uroczystych apelach z okazji zakończenia roku 2017/2018 w szkołach prowadzonych przez Powiat Goleniowski. Jako pierwsza o godz. 9.00 odbyła się uroczystość w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie, a następnie o godz. 11.000 w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowogardzie.
 Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, nagród i wyróżnień. Z tej okazji Starosta Goleniowski podziękował dyrekcjom szkół, nauczycielom, a przede wszystkim uczniom za kończący się rok szkolny. W tym w szczególności za zaangażowanie, za trud włożony w proces nauczania i wychowania uczniów oraz pogratulował osiągniętych wyników przez uczniów, które nie były by możliwe bez ciężkiej pracy nauczycieli, rodziców i uczniów.
 Ponadto Starosta Tomasz Kulinicz wręczył najzdolniejszym uczniom z ww. szkół Nagrody Starosty Goleniowskiego za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018.
 Starosta Goleniowski jeszcze raz serdecznie dziękuje za współpracę w minionym roku szkolnym i życzy wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.