wersja dla słabowidzących

Wielobój Informatyczny w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie - zakończony ! - 24.05.2017 r.

-

Dnia 19 maja 2017 roku w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie zakończył się Wielobój Informatyczny. W zawodach udział wzięło 41 uczniów z 4 szkół. Najtrudniejszym zadaniem okazała się obsługa Worda i Excela.
  W kategorii gimnazjalnej zwyciężyła drużyna z Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Goleniowie, w składzie Hubert Pawlusiński i Marcin Spławski, zdobyli 53/60 punktów. II miejsce drużyna Jakuba Gołębiewskiego i Kacpra Pędziwiatra z Zespół Szkół Prywatnych, Szkolna 13, w Goleniowie 49/60 pkt. Na III miejscu Wojciech Brzeziński i Jakub Lipko z Gimnazjum nr 2 w Goleniowie 47,5/60 pkt. Na IV miejscu Norbert Kowalski i Szymon Szwed z Gimnazjum nr 1 w Goleniowie 45/60 pkt.

Mistrzem sapera został Wiktor Kiszko z Gimnazjum nr 2 w Goleniowie. Plansze 12x12pól z 22 minami przeszedł średnio w 50,5 sekundy.

Z drużyn ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajął Mariusz Kopiecki i Jakub Kozak z Zespołu Szkół nr 1 w Goleniowie zdobyli 49,5/60 pkt. Na drugim miejscu Mariusz Nowicki i Michał Wrzodak 49/60 pkt.

W tym roku wartość ufundowanych nagród wzrosła ponad dwukrotnie. Szczególne podziękowania dla sponsorów :