Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie

 

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w Zespole Szkół nr 1 w Goleniowie. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście - Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Pani Renata Chomińska, Proboszcz Parafii pw. Św. Katarzyny w Goleniowie - Ksiądz Rafał Hoczek, przedstawiciele Rady Rodziców, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, uczniowie i ich rodzice.

 

 

 

W czasie uroczystości Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Pani Renata Chomińska w imieniu Starosty Goleniowskiego wręczyła Nagrody Starosty, które otrzymali Marcin Majka z klasy IV TI, Marta Tapper z klasy I LC oraz Sonia Najwer z klasy III LB.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, nagród, wyróżnień. Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Goleniowie, którzy uzyskali minimum średnią 4,75 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem. Są to:

Technikum Nr 1:

 

Gutkowska Anna

3 TIA
5,13

wzorowe

Molenda Adrian

1 TIA
5,11

wzorowe

Nowak Aleksandra

1 THO
5,10

bardzo dobre

Paszkiewicz Katarzyna

1 TA
5,05

wzorowe

Florczak Angelika

1 TA
4,95

wzorowe

Słaby Grzegorz

2 TI
4,94

bardzo dobre

Chajęcka Kamila

1 TA
4,89

wzorowe

Węgierska Patrycja

1 TA
4,89

wzorowe

Wojciechowski Łukasz

1 TIA
4,89

wzorowe

Lisiak Maciej

3 TIA
4,87

bardzo dobre

Radawiec Bartek

3 TIB
4,80

bardzo dobre

Wojtysiak Aleksandra

1 TA
4,79

wzorowe

Wójcik Małgorzata

1 TA
4,79

wzorowe

Słodowa Beata

2 THO
4,79

wzorowe

Seniuk Klaudia

3 TIB
4,78

wzorowe

Szponer Karolina

2 TA
4,77

bardzo dobre

Kęsik Marta

1 THO
4,75

bardzo dobre

 

I Liceum Ogólnokształcące:

Kowalska Martyna

1LB
4,94

bardzo dobre

 
Czerniejewska Aleksandra
1LC
4,82
wzorowe
 

Bojda Paweł

1LB
4,81

wzorowe

 
Kordzielewska Nikita
1LA
4,8

bardzo dobre

 

Lewandowska Maja

1LA
4,75

bardzo dobre

 
Królikowska Adrianna
1LD
4,75
bardzo dobre
 
Wańczyk Wiktor
1LD
4,75
wzorowe
100% frekwencja
Kwiatkowska Karolina
2LA
4,75
wzorowe
 
Klimczak Katarzyna
2LD
4,75
wzorowe
 
 

W gronie wyróżnionych uczniów znaleźli się również Ci, którzy uzyskali średnią minimum 4,5 oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz 100% frekwencję. Są to:

 
Technikum Nr 1

Karolina Wójcik

3 THO

4,74

bardzo dobre

 

Hołod Oliwia

1 TA

4,68

wzorowe

 

Pogródek Karolina

2 TA

4,62

bardzo dobre

 

Kąca Patryk

2 TIM

4,60

bardzo dobre

 

Cieślik Krystian

1 TIA

4,58

bardzo dobre

 

Radtke Martyna

2 THO

4,58

wzorowe

 

Szafranowicz Paulina

3 THE

4,58

bardzo dobre

 

Baryga Agata

1 TA

4,53

wzorowe

 

Retmańczyk Aleksandra

1 TA

4,53

bardzo dobre

 

Szuster Alan

1 TIA

4,53

bardzo dobre

 

Piechowski Karol

3 TIA

4,53

bardzo dobre

 

Rubinowska Weronika

3 TIA

4,53

wzorowe

 

Stańczyk Mateusz

3 TIA

4,53

wzorowe

100% frekwencja

Ronowicz Małgorzata

3 TIB

4,53

bardzo dobre

 

Nowak Magdalena

3 THO

4,53

bardzo dobre

 

Dłutowska Patrycja

3 TIB

4,50

wzorowe

 

Brożyna Kamil

3 THE

4,50

wzorowe

 

Gancarz Karolina

3 THE

4,50

wzorowe


 

I Liceum Ogólnokształcące:

Tapper Marta
I LC
4,71
bardzo dobre
Laskowska Justyna
II LC
4,71
bardzo dobre
Machomet Kacper
I LA
4,69
bardzo dobre
Mika Jacek
I LA
4,69
bardzo dobre
Kozak Aleksandra
I LB
4,69
bardzo dobre
Kołuda Joanna
I LA
4,67
bardzo dobre
Sapiela Kacper
I LA
4,63
bardzo dobre
Wójtowicz Bartosz
I LA
4,63
bardzo dobre
Bogdańska Maja
II LA
4,63
wzorowe
Trusz Alekasndra
I LA
4,60
bardzo dobre
Maćczak Weronika
I LB
4,57
bardzo dobre
Szymańska Agnieszka
I LA
4,56
bardzo dobre
Błaszków Maciej
I LB
4,56
wzorowe
Krut Sylwia
II LD
4,56
bardzo dobre
Ogórska Jagoda
I LD
4,53
bardzo dobre
Krawczyk Natalia
I LD
4,53
bardzo dobre
Stelmasik Klaudia
I LD

100% frekwencja

 
Chabraszewska Weronika
I LD

100% frekwencja

 






 
Zasadnicza Szkoła Zawodowa:

Ornowska Monika

2 f

4,58

bardzo dobre

 

Kulczyński Łukasz

1 e

 
 

100% frekwencja

Zając Mateusz

2 b

 
 

100% frekwencja

 

 

Nagród nie zabrakło również dla uczniów, którzy zajmowali wysokie miejsca w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, pracowali w wolontariacie, udzielali się artystycznie na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, współpracowali z fundacją DKMS Polska.