wersja dla słabowidzących

Brązowy medal Mistrzostw Polski drużyny tenisa stołowego chłopców z I LO w Nowogardzie - 13.06.2014 r.

-

Nasi tenisiści w składzie: Bartosz Jemiljanowicz, Daniel Zubrzycki i Sebastian Jemilianowicz świetnie zaprezentowali się w Ogólnopolskim Finale Licealiady w Tenisie Stołowym, gdzie zdobyli brązowy medal.

Turniej odbył się 6 i 7 czerwca 2014r. w Łodzi. W kategorii chłopców do zawodów przystąpiło 14 zespołów. I etap rozgrywek przeprowadzono w 4 grupach, dwa zwycięskie zespoły z grup awansowały do fazy play off o miejsca 1-8, pozostałe walczyły o miejsca 9-16.

Drużyna I LO wygrała wszystkie mecze w swojej grupie (z ZSP Rawa Mazowiecka 3:1, z II LO Krosno 3:1, z LO) i awansowała z pierwszej pozycji do ćwierćfinału rozgrywek, gdzie trafiła na ZS nr 22 z Wrocławia. Po trudnym i dramatycznym pojedynku nasi tenisiści pokonali team z Wrocławia 3:1. W półfinale zawodnicy z Nowogardu ulegli (XVIII LO z Krakowa 2:3) i ostatecznie zajęli III miejsce.

Opiekunem drużyny jest Pan Józef Korkosz i Pan Emil Grygowski.