wersja dla słabowidzących

BUDIMEX S.A. poszukuje chętnych do pracy. - 01.01.1970 r.

Obwodnica Nowogardu.

Jak podaje portal Gazety Goleniowskiej www.gazetagoleniowska.com, poszukiwani są głównie pracownicy fizyczni. Praca będzie zapewniona na okres dwóch lat, czyli dokładnie na czas, w jakim ma być zdbudowana obwodnica. Więcej informacji mozna uzyskać w biurze budowy nr  telefonu 91 460 12 50.

Budimex SA
Odział Budownictwa Komunikacyjnego Zachód we Wrocławiu Odział Biuro Budowy Grupy Kontaktów 70-813 Szczecin, ul. Potok 4

Poszukuje kandydatów na stanowisko:
Robotnik drogowy   Miejsce pracy: Nowogard (budowa obwodnicy)

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- zakres obowiązków: prace fizyczne

Oferujemy:
Rodzaj zatrudnienia: umowa na okres próbny (po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy na czas określony).

Kontakt:
podanie o pracę oraz CV prosimy przesłać na adres:
BUDIMEX S.A. Oddział Budownictwa Komunikacyjnego Zachód we Wrocławiu,
Biuro Budowy Grupy Kontraktów, ul. Potok 4, 70-813 Szczecin,
tel. 91 460 12 50, fax. 91 460 12 52