wersja dla słabowidzących

IV Festyn Pamięci Zygmunta Siepki - 01.01.1970 r.

Dnia 20 sierpnia 2011 r. w Osinie odbył się ”IV Festyn Pamięci Zygmunta Siepki”. W turniejach piłki siatkowej i nożnej wzięło udział kilkanaście drużyn. Odbył się też słynny już bieg – „Pół Mili Zygmunta”, którego zwycięzcą został Artur Bobrowski. Miejsca na podium zajęli również Krystian Sygnowski i Marek Górecki.  Część nagród dla zwycięzców ufundował Starosta Goleniowski.

W turnieju piłki nożnej rywalizowano w kilku kategoriach wiekowych. Na boisku zaprezentowały się ekipy m.in. z Osiny, Kikorzy, Żabowa i Nowogardu. Nie zabrakło dobrej zabawy oraz sportowej rywalizacji.

Równie emocjonujący okazał się turniej piłki siatkowej, w którym dobrze zaprezentowała się reprezentacja Starostwa. Drużyna trenowana przez Sylwestra Górznego, wystąpiła w składzie: Tomasz Kulinicz, , Alicja Kujawa,  Ewa Chilkiewicz, Grzegorz Szczęsny, Agnieszka Popławska, Daniel Popławski oraz Łukasz Mituła. Po czterech zaciętych meczach zespół Starostwa zajął trzecie miejsce. Najlepsza okazał się drużyna Max Żabowo.