wersja dla słabowidzących

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy - 18.08.2021 r.

Logo Domu Pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2 z filią przy ul. Piłsudskiego 9  -

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Nowogardzie, Smużyny 2 z filią przy ul. Piłsudskiego 9 informuje, że poszukuje kandydatów do pracy.

STANOWISKO PRACY: OPIEKUN

WYMAGANIA:
  • WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE
  • PREDYSPOZYCJE OSOBOWOŚCIOWE: EMPATIA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ WSPÓŁPRACY W ZESPOLE
MILE WIDZIANE:
  • DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PODOBNYM STANOWISKU
ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Czuwanie i opieka nad powierzoną grupą mieszkańców,
  • Pomoc i towarzyszenie w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (mycie, kąpanie, ubieranie, czesanie, pomoc w słaniu łóżka),
  • Organizowanie spacerów, gier i zabaw grupowych na terenie domu i na powietrzu,
  • Mobilizowanie mieszkańców do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie ich zainteresowań,
  • Pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobistą osób chorych i niesamodzielnych,
  • Aktywizowanie mieszkańców do zwiększenia samodzielności życiowej,
  • Kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu mieszkańca,
  • Udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych i kryzysowych,
  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej na stanowisku,
  • Współpraca z pionem terapeutyczno-opiekuńczym.
OFERUJEMY:
1.    STABILNĄ PRACĘ W ZGRANYM ZESPOLE
2.    UMOWĘ O PRACĘ W PEŁNYM WYMIARZE CZASU PRACY

WYMAGANE DOKUMENTY:
- CV z informacjami o wykształceniu i opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej opatrzone klauzulą „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Pomocy Społecznej w Nowogardzie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej rekrutacji”.

MIEJSCE PRACY ORAZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W NOWOGARDZIE 72-200 NOWOGARD,
SMUŻYNY 2  Z FILIĄ PRZY. UL. PIŁSUDSKIEGO 9
E-mail: sekretariat@dom-pomocy.com.pl
Telefon: 91 3920825 lub 91 3920271

OSOBY DO KONTAKTU:

- Danilewska Małgorzata z-ca dyr. ds. terapeutyczno – opiekuńczych tel. 91 39 20 825 w. 34

- Maruszewska Teresa kier. terapeutyczno – opiekuńczy tel. 91 39 20 825 w. 41

Pobierz dokument w formacie .doc wraz z oświadczeniami tutaj