IX Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Gmin Powiatu Goleniowskiego o Puchar Starosty Goleniowskiego - 04.07.2016 r.

 -

W sobotę 2 lipca 2016 roku na plaży w Lubczynie rozegrano IX Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Gmin Powiatu Goleniowskiego o Puchar Starosty Goleniowskiego. Po krótkiej odprawie technicznej zawody oficjalnie otworzył Starosta Goleniowski Tomasz Kulinicz. 

W zawodach wzięło udział 5 drużyn: Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Gmina Nowogard, Gmina Maszewo i Gmina Przybiernów. Drużynom gmin ze Stepnicy i Osiny niestety nie udało się skompletować składów. Gospodarz turnieju Powiat Goleniowski wystąpił w składzie: Starosta Tomasz Kulinicz, Ewa Chilkiewicz, Irena Henkelman, Paweł Gulbinowicz, Dominik Okunek i Krzysztof Szałapski.

W połowie trwania zawodów na krótką chwilę deszcz przerwał zmagania, które jednak szybko i sprawnie dokończono. Po rozegraniu meczów systemem każdy z każdym zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatu Goleniowskiego, drugie miejsce zajęła Gmina Przybiernów, trzecie Gmina Goleniów, czwarte ubiegłoroczny zwycięzca Gmina Maszewo, piąte Gmina Nowogard.

Po rozegraniu turnieju starosta Tomasz Kulinicz rozdał uczestnikom pamiątkowe puchary i dyplomy.

Turniej rozegrano na terenach Mariny Lubczyna Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie, który był głównym organizatorem turnieju. Dyrektorowi OSiR Andrzejowi Łukasiakowi oraz wszystkim zaangażowanym w organizację pracownikom Ośrodka oraz sędziom serdecznie dziękujemy za wspaniałą organizację turnieju.

Na zakończenie imprezy zawodnicy posili się cateringiem przygotowanym przez Karczmę u Urszuli i Jędrka z Goleniowa.