wersja dla słabowidzących

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W LA - 12.06.2017 r.

-

W dniu 24 maja w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn: z Goleniowa, Chojny, Koszalina, Sławna, Stargardu, Suliszewa, Szczecina, Świnoujścia, Pyrzyc i Szczecinka. Zespół Szkół w Goleniowie reprezentowało trzynaścioro zawodników. Najlepiej spisała się Żaneta Janowska, zdobywając dwa złote medale: w biegu na 100m i 200m. W tych samych konkurencjach Dawid Grodnicki uzyskał mistrzostwo i wicemistrzostwo województwa, a Daniel Kaczmarek zajął III miejsce w biegu na 200 m.. Sztafeta 4x200 m chłopców w składzie: Dawid Grodnicki, Daniel Kaczmarek, Jakub Garbaciak, Kacper Miżejewski, zdobyła wicemistrzostwo województwa. W konkursie pchnięcia kulą Paulina Rogala uzyskała IV miejsce. W kategorii szkół gimnazjalnych srebrny medal w biegu na 800 metrów zdobyła Milena Markiewicz, a Jakub Garbaciak był IV w biegu na 100m.W kategorii szkół podstawowych medale zdobyli Michał Bacza i Maria Czarnik – II miejsce w rzucie piłeczką palantową.

Pozostali reprezentanci naszej szkoły zajmowali miejsca poza podium. Startowali w następujących konkurencjach: