WITAMY NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018! - 05.09.2017 r.

 -

   W dniu 04 września 2017r. Starosta Goleniowski Tomasz Kulinicz uczestniczył w uroczystych apelach z okazji Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2017/2018 w Nowogardzkich Szkołach prowadzonych przez Powiat Goleniowski. Jako pierwsza o godz. 10: 00 rozpoczęła się uroczystość w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, gdzie Starosta poinformował wszystkich obecnych o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku na zakup samochodu dla użytku szkoły, a także o rozpoczynającym się remoncie na terenie Ośrodka.  Następnie o godz. 11: 00 odbył się apel w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowogardzie.
  Początek roku szkolnego to zwykle czas zmian i nowości. Nawet, jeśli jest to powrót do starej szkoły, możemy się spodziewać pewnych zmian, np. nowi nauczyciele, nowi koledzy, nieco większe wymagania. I tak też miało miejsce na kolejnym uroczystym apelu w Szkole Muzycznej I Stopnia w Goleniowie, gdzie pełniący do końca sierpnia funkcję dyrektora Jerzy Kolasa, ustąpił miejsca Romanowi Rydzowi, który z dniem 01 sierpnia br. będzie pełnił funkcje dyrektora. Z tej okazji Starosta Goleniowski podziękował byłemu dyrektorowi za wysiłek i zaangażowanie wręczając mu list gratulacyjny wraz z upominkami, zaś nowemu dyrektorowi życzył, aby bieżący rok szkolny był rokiem pomyślnym, wolnym od trosk i problemów, a przepełniony  sukcesami zarówno zawodowymi jak i osobistymi.
  Starosta Goleniowski Tomasz Kulinicz jeszcze raz życzy wszystkim Nauczycielom oraz Uczniom pomyślnego roku, zrealizowania planów i marzeń, a Rodzicom dobrej, owocnej współpracy ze szkołami uwieńczonej sukcesami dzieci.